Deprem Bağışları Hakkında !!

6 Şubat 2023 tarihinde gerçekleşen Kahramanmaraş merkezli üzücü felaket dolayısıyla, bir sivil toplum kuruluşu olarak biz CepDer aileside üzerine düşeni yapmak amacıyla kollarını sıvadı.

Hepimizi derinden sarsan bu felaketin ilk gününden itibaren organize bir şekilde hem sahada, hemde masa başında bir çok koordinasyon sağlandı.

Gelen maddi ve manevi destekleriniz, ayrıca CepDer ailesine olan bu güveniniz için sonsuz minnettarız.

Açıklık getirmekte lüzum duyduğumuz  önemli bir konu; her sivil toplum kuruluşu tarafından da uygulanan politika üzre, yapılan bağışların doğru şekilde sarf edildiğini görmek, böyle bir talepte bulunmak en doğal ve kanuni bir haktır.

Bu minvalde hem talepleri yerine getirmek, hemde güvenin tesisi için toplanan ürünlerden, alınan erzaklara kadar, yola çıkan araçlardan deprem bölgesinde yapılan hizmetler, bize ulaşan ve kendi çektiğimiz video-fotoğraflar hem web sitemizden, hemde sosyal medya hesaplarımızdan paylaşılmıştır.

Hiç bir desteği, destek sahibinin kendi talebi olmadan ifşa ve ilan etmemiş bulunmaktayız!!

Öncelikle CepDer ailesi olarak minnetlerimizi ifade eder, güveninizin ve emeklerinizin zayi olmaması için gayretle emek vereceğimizi önemle duyururuz.